فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه از شنبه ۸ دی تا جمعه ۱۴ دی ۹۷ ]

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
برای خرید دست نگه دارید
اتفاقی باعث شده تمام برنامه های قدیم را تغییر بدهید و تصمیمات جدیدی بگیرید. بهتر است سرعت کارها را بالا ببرید و دست دست نکنید. منتظر شنیدن خبری هستید، این خبر هرچه باشد نباید شما را از تصمیم تان برگرداند.برای انجام یک خرید دست نگه دارید. بدون برنامه ریزی به جایی خواهید رفت و اتفاقاتی برایتان خواهد افتاد که خوشحالتان می کند

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
بی گدار به آب نزنید
برای گرفتن هر تصمیمی بهتر است از احساسات طرف مقابلتان مطمئن باشید. هوشیار باشید و بی گدار به آب نزنید. حواستان به هر حرفی که میزنید باشد. مسئول اتفاقی که بعدا می افتد فقط شما هستید نه کس دیگری. شما هنوز نتیجه قطعی کاری را که اخیرا انجام داده اید بدست نیاورده اید. کمی صبر کنید تا از نتیجه با خبر شوید

♊ فال pmc خردادی عزیز :
به وعده خود پایبند باشید
اجازه ندهید حرفی که به شما زده می شود، نگرانی و استرس به دلتان بیاندازد. بهتر است باور داشته باشید که همه چیز بخوبی پیش خواهد رفت. خوش بینی به بهبود حالتان کمک می کند پس بهترین ها را در ذهن خود مجسم کنید.شکیبایی و سکوت دو انرژی قدرتمند هستند. به قول و وعده ای که می دهید پایبند باشید تا گله ای از شما نشود

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
حرفهای خود را سبک و سنگین کنید
گاهی احساساتی می شوید و حرف هایی می زنید که نتایج جالبی برایتان ندارد. این هفته در جلسه ای قبل از گفتن هر حرفی بهتر است ان را سبک و سنگین کنید. احساسی تازه در مورد مراودات عاطفی خود تجربه خواهید کرد و این به شما کمک می کند تا تغییراتی را در رفتارتان ایجاد کنید. در جریان یک بحث به نفع تان است که شما کوتاه بیایید

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
برای دیگری تصمیم نگیرید
نبود شخصی در اطرافتان افسرده و پریشانتان کرده، بهتر است هرچه سریعتر خودتان را دوباره پیدا کنید، زندگی برای هیچ کس صبر نمی کند. ادامه این جریان به نفع شما تمام نمی شود تا همین جا هم بیش از حد باخته اید.انرژی خود را به کارهایی معطوف کنید که حقیقاتا شادتان می کند. برای فردی در اطرفتان شما تصمیم نگیرید

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
ساده نباشید
احساسات دیگران را دست کم نگیرید و با آن بازی نکنید. برای گرفتن مدرکی بهتر است بیشتر تلاش کنید و وقت تلف نکنید. برای رهایی از یک مخمصه به کمک دوستی احتیاج پیدا خواهید کرد.
خودتان را وادار به انجام کاری که دوست ندارید نکنید. ساده نباشید و هر کس هر چه می گوید باور نکنید. گاهی مردم از کاه کوه می سازند.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
پیشنهادی به شما می شود
پیشنهادی به شما شده و یا بزودی می شود. بهتر است محتاطانه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید. نا آرامی و بی قراری آزاردهنده ای را در وجود خود تجربه می کنید. اخیرا احساس می کنید کنترل سرنوشت و آینده خود را در دست ندارید. به زودی وقوع اتفاقی شما را از این وضعیت خارج می کند. بهتر است نسبت به پیشنهادی که به شما می شود جبهه نگیرید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
بی خیال گذشته شوید
خودتان را از شر فکر کردن در مورد گذشته نجات دهید تا بالاخره بتوانید نفسی بکشید. زخمی که از گذشته به دلتان مانده همچنان آزارتان می دهد. تا با خودتان کنار نیایید، این زخم همچنان با شماست. درد را با خودتان نکشید. خودتان را ببخشید و بگذرید. شخصی با نیت خوب قدم به زندگیتان خواهد گذاشت. برای انجام یک کار خیر پیش قدم می شوید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
حتما مشورت کنید
مطلبی که این روزها فکرتان را مشغول کرده بسیار ساده حل خواهد شد. به موفقیتی ساده دست می یابید که حس هدفمندی را در وجودتان احیا می کند. از دوستان دو رو و نان به نرخ روز خور دوری کنید. صبر و تحمل خود را بالا ببرید و در شرایط سخت زندگی مرد عمل باشید. از تجربیات دیگران استفاده کنید و از کار مهمی که پیش آمده حتما با بزرگترها مشورت کنید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
خبر خوشی در راه است
خبر خوشی به شما خواهد رسید. برای چیزی که از دست رفته بیش از این غصه نخورید. کاری از دست شما بر نمی آید. به شخصی در اطرافتان بدون چشم داشت کمک خواهید کرد. اتفاقی باعث می شود از ته دل بخندید. به زودی برای انجام کاری نیاز به دریافت مجوز پیدا خواهید کرد. بهتر است هر چه سریعتر شروع به پر کردن فرم هایتان بکنید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
احتیاط می کنید؟
احتیاط کنید با بلندپروازی هایتان به دیگران آسیبی نرسد. برای یک تصمیم گیری بهتر است این تصمیم را تنهایی نگیرید. نظر دیگران را هم بپرسید تا بعدا مجبور به دروغگویی نباشید. در رابطه تان احتیاط کنید تا از خطوط قرمز طرف مقابلتان رد نشوید. برای انجام یک کار حقوقی یا یک امضا مجبور می شوید به جایی مراجعه کنید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
انجام کار را به تعویق نیاندازید
پیام آور خبری خوش خواهید بود و باری از روی دوشتان برداشته خواهد شد. به جشن یا مهمانی بزرگی دعوت خواهید شد. حتما بروید. خاطرات خوب گذشته برایتان تداعی خواهد شد. باید بسته یا هدیه ای را برای شخصی بفرستید. انجام کار را به تعویق نیندازید. شیوه ارتباط شما با دیگران در حال حاضر اهمیت زیادی دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *