فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه از شنبه ۳ آذر تا جمعه ۹ آذر ۹۷ ]

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
به فکر خودتان باشید
کمتر غصه روزهای نیامده را بخورید و بیشتر از اینکه به فکر دیگران باشید، به فکر خودتان باشید در غیر اینصورت فقط پشیمانی برایتان می ماند. اسرار خود را با فردی که شناخت کافی از او ندارید و امتحانش را پس نداده در میان نگذارید. دلیلی ندارد با شخصی که با شما سر ناسازگاری دارد، طرح دوستی بریزید. انرژی تان را جای دیگری صرف کنید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
امکان تحصیل برایتان پیش آمده
از روی خیرخواهی خودتان را درگیر شکایت و اختلافی می کنید که عاقبت آن به دردسرهایش نمی ارزد. امکان تحصیل برایتان پیش آمده اگر این شانس را از دست بدهید ممکن است دیگر چنین فرصتی بدست نیاورید. در مقابل فردی که مدت هاست به شما زور می گوید بایستید و اجازه ندهید بیش از این از شما سوء استفاده بشود.

♊ فال pmc خردادی عزیز :
شما به تنهایی می توانید از پس خودتان بربیایید
نگران نباشید شما به تنهایی می توانید از پس خودتان بربیایید. برای انجام کاری نیاز به کسب اجازه یا مجوزی پیدا خواهید کرد. میهمانی ناخوانده و بسیار عزیزی خواهید داشت که دیدارش حالتان را خوش می کند. مسئله ای پیش آمده یادتان باشد اختلاف را باید در اولین مراحل آن حل کرد اگر حل نشود گسترش می یابد و دیگر قابل کنترل نیست.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
با اطمینان راه خودتان را بروید
دندان اسب پیش کشی را نمی شمارند. قدردان لطف و محبتی که به شما می شود باشید تا خیر و برکت بیشتری به سمت تان روان شود. اگر تصمیم خود را گرفته اید اینهمه با دیگران درباره اش صحبت نکنید. شما همچنان پی شنیدن نظر دیگران هستید. با به شک افتادن کمی به پیشرفت تان در این کار نمی کنید. با اطمینان راه خودتان را بروید.

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
به خانواده تان اهمیت بیشتری بدهید
نیتی که در دل دارید با کمی تاخیر عملی خواهد شد. قبول کردن شکست به معنای بسته شدن همه درها نیست. این اتفاق می تواند مقدمه ای برای پیروزیتان باشد. از حسادت دیگران، غم به دل راه ندهید و منتظر تایید دیگران هم نباشید. قدر دوست یکرنگ خودتان را بدانید و به خانواده تان اهمیت بیشتری بدهید.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
خودتان را بی دلیل درگیر بازیهای دیگران نکنید
دلخوری کوچک پیش آمده را دور بریزید و به روی طرف مقابلتان نیاورید. عجله کردن در کاری کاملا به ضررتان تمام می شود. در مورد مسئله ای از شما سوالی خواهند پرسید. حواستان باشد که دروغ نگویید، اما تا جای ممکن از دادن جواب مستقیم طفره بروید. این مسئله به شما مربوط نیست. خودتان را بی دلیل درگیر بازیهای دیگران نکنید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
اندکی صبورتر باشید
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. شما این روزها خودتان به کمک احتیاج دارید. بهتر است حواستان به شرایط خودتان باشد و وعده ای ندهید که از چاله به چاه بیفتید. اگر منتظر رسیدن کسی هستید همین روزها از راه می رسد. اندکی صبورتر باشید. دل شخصی را که دوست دارید از خود آزرده نسازید. او دوست دارد به آنچه که شما می خواهید عمل کند.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
به حرفهایی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید
برای جواب دادن به شخصی عجله نکنید. وقت بگذارید و به حرفهایی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید و کلماتتان را درست انتخاب کنید که بعدا از دست خودتان حرص نخورید و عصبانی نشوید که چرا حرفتان را درست و کامل نگفته اید. درخواست کمکی از شخصی دارید. شما باید اول برادریتان را به او ثابت کنید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
خستگی را با خودتان به خانه نیاورید
دنیا را سخت نگیرید تا بر شما سخت نگیرد. سعی کنید مشکلات و عدم تفاهم بوجود آمده را برطرف سازید و به محیط خانوادگیتان آرامش ببخشید. راهی پیدا کنید تا خستگی را با خودتان به خانه نیاورید. شخصی دائما زیر گوشتان آیه یاس می خواند، او را از خود دور کنید تا ببینید چقدر در روحیه تان تغییر ایجاد می شود.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
برای خرید یا فروش بهتر است یک هفته دیگر هم صبر کنید
بدون منظور حرفی به کسی می زنید که دلش را می شکند، به هر حال شما مقصرید. بهتر است که از او عذرخواهی کنید و دلش را به دست آورید. خرید یا خرج بیهوده ای خواهید کرد. این روزها حواستان آنطور که باید و شاید جمع نمی شود و کارهایی می کنید که دائم پشیمانتان می کند. برای خرید یا فروش بهتر است یک هفته دیگر هم صبر کنید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
قدر آنچه که دارید بدانید
درد دل کردن آرامتان می کند. فقط با کسی حرف بزنید که هم شما را بفهمد و هم زبان قرص و محکمی داشته باشد. با کودکان اطرافتان بیشتر وقت بگذرانید. دنیای ساده آنها دلتان را شاد می کند. حواستان به بزرگتری در اطرافتان باشد. مبادا احترامش را نگه ندارید. قدر آنچه که دارید بدانید و واقع بینانه با مسئله روبرو شوید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
خطر کنید و مرزهای جدیدی را کشف کنید
شما جرأت و جسارات لازم را دارید. خطر کنید و مرزهای جدیدی را کشف کنید. دلیل واقعی آنچه موجب پریشانی این روزهای شماست پیدا کنید و مشکل را از ریشه حل کنید تا ضرر جبران ناپذیری به خودتان وارد نکنید. مسئولیت پذیری و تعهد شما زبانزد خاص و عام است. نگذارید خدشه ای به آن وارد شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *