فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه از شنبه ۳۱ فروردین تا جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ ]

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
خساست به خرج ندهید
در مورد مسئله ای کاری با اعتبارتان شوخی نکنید و حرفی نزنید که از پس انجام آن بر نیایید. گاهی لازم است برای شادی خودتان وقت و پول هزینه کنید، خساست به خرج ندهید شما استحقاقش را دارید. برای خرید یک کادو سلیقه به خرج بدهید و به دنبال کادوی تکراری نباشید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
قدر لحظه هایتان را بدانید
آماده شدن برای یک امتحان یا گرفتن نتیجه امتحانی پریشان خاطر و کلافه تان کرده، نگران نباشید شما به راحتی از پس آن بر خواهید آمد. به جایی خواهید رفت و از دیدن مکانی بسیار لذت خواهید برد. قدر لحظه هایتان را بدانید. شنیدن یک موسیقی شما را یاد خاطرات خوب گذشته می اندازد.

♊ فال pmc خردادی عزیز :
دست دوستتان را بگیرید
وقت آزادتان را با خواندن کتاب یا دیدن فیلم پر کنید تا هم سرتان گرم شود و هم فکر و خیال بیهوده نکنید. در مورد یک مسئله کاری بدون مطالعه جواب مثبت یا منفی ندهید. برای دوستی که امتحانش را بارها به شما پس داده و این روزها درگیر مشکلاتی شده هر کاری که از دستتان بر می آید انجام بدهید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
از فرصتی که پیش می آید استفاده کنید
شما بهتر از هرکس می دانید فکر و خیالات واهی شما را فلج می کند. بدون برنامه ریزی قبلی به جایی خواهید رفت و با شخصی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار مهم است، بهتر است مراقب باشید و خونسردی تان را حفظ و دست و پایتان را گم نکنید. این فرصت فقط یکبار پیش می آید حواستان را جمع کنید.

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
به خودتان تکانی بدهید
برای پذیرفته شدن در جمعی تظاهر به چیزی می کنید که نیستید و قبولش ندارید. شخصی حرفی به شما می زند که آتش به جانتان می اندازد و بسیار ناراحتتان می کند، تقصیر خودتان است پایه های دوستی تان را صادقانه نمی گذارید و این دیوار تا ثریا کج می رود. بهتر است همین حالا به خودتان تکانی بدهید.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

به هیچکس باج ندهید
به در بسته ای چشم دوخته اید و از تمامی درهای باز اطرافتان غافلید. به همین سادگی روزهای با ارزش زندگی تان را تلف نکنید. تمرین کنید تا در لحظه زندگی کنید و از شادی های کوچک لذت ببرید. تغییرات بزرگی در راه است. در خرج کردن بیشتر احتیاط کنید حواستان باشد به هیچکس باج ندهید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
تلاشتان نتیجه می دهد
با شخصی در اطرافتان که زیاد حرف می زند، اما بسیار مهربان است با خوش خلقی رفتار کنید. مبادا که با تندی دلش را بشکنید. کارهایتان را بنویسید تا از اضطرابتان کم شود. تلاشتان در مورد کاری جواب داده و دری به رویتان باز شده که می تواند آینده روشنی را برایتان رقم بزند.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
با خودتان مهربانتر باشید
به شخصی که با قصد یا بدون قصد شما را جلوی دیگران تحقیر می کند، تذکر بدهید و برخورد کنید. اگر باز این کار را تکرار کرد، او را سریع کنار بگذارید. ملاحظه نکنید. با خودتان مهربان تر باشید. سرزنش دایمی خودتان جلو پیشرفتتان را می گیرد. برای گرفتن یک تصمیم مهم با شخصی ملاقات خواهید. کرد.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
دیگران را هم در شادی خود سهیم کنید
در مورد مسئله ای که ناراحتتان کرده و از سرتان بیرون نمی رود، بهتر است به جای آنکه وقتتان را به دنبال پیدا کردن مقصر تلف کنید، صرف پیدا کردن راه حل کنید. به شکرانه خبر خوبی که خواهید شنید، دیگران را در شادی تان سهیم کنید. در مورد پیشنهاد کاری یا سرمایه گذاری ای که به شما می شود، هوشیار عمل کنید و دستپاچه نشوید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
ثابت قدم باشید
این روزها اتفاقات مهمی با سرعت بالایی در زندگی تان رخ می دهند. سرعتتان را بالاتر ببرید یا از دیگران کمک بخواهید. اگر نمی خواهید حرفی بشنوید که دلتان را بشکند، در بحثی که به شما ربطی ندارد، وارد نشوید. برای رسیدن به نیتتان باید ثابت قدم باشید و پا پس نکشید، شما به خواسته تان می رسید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
خودخواهی را کنار بگذارید
برای گشایش در کارتان از ایده آلیستی فکر کردن دست بردارید و به جای انتظار دست به کار شوید. شما از این سوراخ بارها گزیده شده اید. حواستان به شخصی که در روزهای نا امیدی به شما امید داده بیشتر باشد. خودخواهی را کنار بگذارید. فراموشی و حواس پرتی این هفته کار دستتان خواهد داد.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
وارد رابطه یکطرفه نشوید
حواستان باشد خود را درگیر یک رابطه احساسی یک طرفه نکنید. برای کسی بمیرید که برای شما تب و ادعاهایش را ثابت می کند. همه بلدند اظهار علاقه بکنند. هوشیار باشید. در جمعی تازه با شخصی که نمی شناسید با احتیاط بیشتری صحبت کنید و شوخی نکنید، وگرنه شما را دست خواهند انداخت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *