فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه از شنبه ۲۲ دی تا جمعه ۲۸ دی ۹۷ ]

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
به کم راضی نشوید
برای خودتان برنامه ریزی بکنید و از ورزش غافل نشوید. تا سوالی از شما پرسیده نشده توضیح ندهید، بیهوده خودتان را در موقعیت بدی قرار می دهید. پیشنهادی به شما می شود به کم راضی نشوید. قدر خودتان را بدانید، مردم برای چیزی که ساده به دست می آیند ارزش کمتری قائل هستند. برای انجام کاری نیاز به یک سند اداری یا محضری پیدا خواهید کرد.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
کار های کوچک را رد نکنید
برای گذشتن از چیزی اول بهتر است با خودتان منطقی کنار بیایید. این مسئله ای نیست که بتوانید با آن به سادگی روبرو شوید. این روزها بهتر است به کارهایی که به شما پیشنهاد میشود ولو کوچک، جواب رد ندهید. شرایط مالی تان در حال حاضر دست و بالتان را بسته، بهتر است محتاط تر و انعطاف پذیر تر عمل کنید تا این شرایط موقت بگذرد

♊ فال pmc خردادی عزیز :
از شخصی کمک خواهید گرفت
از انرژی زیادی برای مستحکم تر کردن روابط دوستانه تان برخوردار هستید و می توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید. لازم می شود تا از حمایت و کمک شخصی بهره مند شوید. زمان آن رسیده که چشمان یکی از عزیزانتان را به روی این حقیقت باز کنید که باید مسئولیت تصمیم گیری های خود را به عهده بگیرد، شما بیش از این نمی توانید خودتان را درگیر کنید

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
ولخرجی نکنید
با تغییراتی که در روابط عاطفی تان ایجاد می شوند،حس جسارت و جرات بیشتری را در خود تجربه خواهید کرد.شما سرمشق خوبی برای دیگران هستید، به شرطی که خود را باور داشته باشید. این روزها بهتر است در خرج کردن اندازه نگه دارید. در یک مرحله از زندگی توقف نکنید و به فکر حرکتی تازه باشید. بدترین شرایط را تصور کنید و به جلو پیش بروید

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
اجازه دخالت به دیگری ندهید
دل نگران وقوع اتفاقی هستید که شما را از هر حرکت رو به جلو و یا گرفتن هر تصمیم جدیدی باز داشته. نگران نباشید ، شما از این طوفان به سلامت خواهید گذشت. به شخصی در اطرافتان اجازه دخالت بیش از حد در امور زندگی تان را ندهید. بهتر است با حفظ آرامشتان، حد و حدودش را به او متذکر شوید. با این کار هم به خودتان لطف می کنید هم به او.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
کمی مثبت اندیش باشید
در روابط عاطفی تان بهتر است با ساز دل طرف مقابل تان همراه شوید تا روی آرامش را ببینید. سر هر مسئله کوچکی نجنگید و بحث درست نکنید. نسبت به حرفی که خواهید شنید بلافاصله جبهه نگیرید. چند روزی وقت بخواهید تا در مورد جزئیات آن فکر کنید. همه حرفها بد نیست و همه قصد فریب دادن شما را ندارند. کمی مثبت اندیش باشید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
به خود استراحت بدهید
این روزها به شدت مشغول کار بوده اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته. کمی به خودتان استراحت بدهید. در رابطه با مسایل عاطفی تان با طرف مقابل تان مهربان تر باشید و وقت برای گوش کردن به حرفهایش بگذارید. در رابطه با تصمیمی که هنوز از اطمینان کامل برخوردار نیستید از دادن پاسخ مثبت خودداری کنید و سرسختی به خرج ندهید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
به حساب و کتاب خود نظم بدهید
لازم است در اولین فرصت ممکن به امور مالی خود نظمی بدهید. کمی به خودتان آسان بگیرید و با خودتان هم مهربانتر باشید. قرار نیست همه فشارها را شما تحمل کنید و دیگران فقط ناظر باشند. به فکر سفری برای دیدار از افرادی هستید که ارزش و اهمیت زیادی برایتان دارد. این سفر فرصتی جدید و بالقوه را در اختیارتان قرار می دهد.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
تنبلی نکنید
برخی از غیرممکن ها برایتان امکان پذیر می شود. با تنبلی سودی نصیب شما نمی شود. به کسی دل ببندید که قدر شما را بداند و متقابلا دوستتان داشته باشد. عشق یک طرفه به بن بست می رسد. برای رهایی از تنشی که مدتهاست آزارتان داده است، شیوه بهتری پیدا کنید و به محیط های هنری بروید. تفاوتی نمی کند، کنسرت، تئاتر، گالری، از خانه خارج شوید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
مسایل کاری و خانوادگی را از هم جدا کنید
روح شما از تکرار مسایل خسته است و یاری تان نمی کند. از برقراری ارتباط با افراد تازه استقبال کنید. نگران نباشید، هر سلامی قرار نیست به جایی ختم شود. مردم مختلف را ببینید، بشناسید و از آنها ایده بگیرید. هدیه ای به دستتان می رسد، یا شخصی که به شما مقروض است، بدهی اش را می پردازد. مسایل کاری و خانوادگی تان را از هم جدا کنید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
از فرصت پیش آمده بهره ببرید
رابطه عاطفی شیرینی را تجربه خواهید کرد. خاطرات گذشته را رها کنید. فرصت جدید پیش آمده را خراب نکنید. در رفتارتان تغییری ایجاد کنید تا تفاوت را ببینید. در مورد مسئله کاری یا سرمایه گذاری، اگر آماده پذیرش ریسک ها و خطرهایش هستید وارد مذاکره بشوید، وگرنه فقط برای خود دردسر درست می کنید. اوضاع آرامتان را آشفته نکنید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
نگران حرف دیگران نباشید
لازم است بیش از این به دیدن خانواده تان بروید. همین حالا برنامه ریزی دیدار با آنها را عملی کنید. انرژی خود را صرف سامان دادن امور کنید. نگران سخنان پشت سرتان نباشید. روند زندگی شما به هیچ وجه تحت تأثیر آنها قرار نخواهد گرفت. به زودی قراردادی را امضا خواهید کرد یا وامی را می گیرید که در آینده سود و منفعتی برایتان به ارمغان می آورد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *