فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۲۸ مهر ۹۷ تا جمعه ۴ آبان ۹۷ ]

♈ فال pmc متولدین فروردین :
قدر همراهان خود را بیشتر بدانید
مسافرتان موفق و پیروز برمی گردد، همین امر باعث می شود دل نگرانی هانیتان کمتر شود. در انتظار یاری همدل و شریکی باوفا هستید. قدر همراهان خود را بیشتر بدانید و با آنها مهربان باشید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده پایداری و صبور و تحمل کلید راه شماست. بهتر است مراقب باشید تا بیهوده سر دیگران غر نزنید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید
روغن ریخته را نذر امامزاده نکنید. شخصی در اطرافتان واقعا به کمک نیاز دارد، هرکاری در توانتان هست برایش انجام دهید. زندگی کوتاه تر از آن است که در گوشه خانه و در تنهایی تلفش کنید. به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید. حتی به میان جمع هایی بروید که نمی شناسیدشان، پار را فراتر گذاشته و برای خود هدیه ای بخرید

♊ فال pmc خردادی عزیز :
مراقب حسودان باشید
برای حرفی که به شما زده نشده خودتان را قضاوت نکنید. اگر خودتان برای خودتان کاری نکنید از دست دیگران کمکی برنخواهد آمد. این روزها پاهایتان روی زمین و سرتان روی ابرهاست. مراقب حسودان باشید. حواستان باشد صد دوست کم و یک دشمن زیاد است. آنچه امروز خرج می کنید برمی گردد، نگران نباشید.

فال PMC دوست تیر ماهی :
نذرتان را ادا کنید
برای انجام کاری دو دل هستید، صبر کنید تا قانع نشده اید دست به هیچ اقدامی نزنید. برای رفتن به جلسه یا دادگاهی کاملا آماده باشید تا غافلگیر نشوید. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد، حتما به این سفر بروید و در طی این سفر حواستان به اطرافیانتان هم باشد. نذرتان را هم ادا کنید.

♌ فال هفته PMC دوست مرداد ماهی :
بهتر است مراقب زبانتان باشید
موفقیت شما حتمی است اما حواستان باشد آزردن دیگران کار را دشوار می کند، بهتر است مراقب زبانتان باشید. تحولی در زندگی شخصی یا کاری شما ایجاد می شود، افکار مایوس کننده را از خود دور کنید. روی خوش دنیا عاقبت به کام شما خواهد چرخید. کمی صبور باشید و نا امید نباشید.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید
وقتی برای تجریه و تحلیل و برنامه ریزی نمانده، از تفریح دست بردارید و همین حالا اقدامی بکنید. بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید که حالتان را از این رو به آن رو می کند. مالی را که باخته بودید پس خواهید گرفت. یک نفر از شما دلگیر است، از او دلجویی کنید. بخاطر دلخوری های جزئی رابطه قدیمی خود را خراب نکنید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
دست از مقایسه بردارید
یک کار نیمه تمام را بزودی به پایان می رسانید و نفس راحتی می کشید. شخصی در خق شما لطف و محبتی خواهد کرد، او چشم داشتی ندارد شما قدردان باشید. دست از مقایسه بردارید تا همین جا هم بسیار خوب پیش آمده اید. شخصی از حرف های شما برداشت اشتباه کرده، بهتر است با او دوباره حرف بزنید و ابهام را برطرف کنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
قدر زندگیتان را بدانید
انجام کاری روحتان را آزار میدهد. بیش از این خودتان را شکنجه نکنید. این کار را رها کنید تا دربهای دیگری به رویتان باز شود. یک هدیه کوچک می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. به شخص که برایتان مهم است، مهربانی کنی. به نتیجه اش شک نداشته باشی. قدر زندگیتان را بدانید. شما وضع خوبی دارید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
به فکر آینده باشید
فکر نکنید که زندگی دیگران عالیست و فقط شما دردسر دارید. بی دلیل به کار دیگران توجه می کنید یا حسرت می ورزید. شما پرتوقع هستید و برای چیزی که میخواهید به هر دری می زنید تا آن را بدست می آورید. به فکر آینده باشید و خودتان را بهتر بشناسید. بهتر است عاقلانه هر چه سریعتر مخارج اضافی را کم کنید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
شنیدن یک خبر بسیار خوشحالتان می کند
در مورد اتفاقی که افتاده سرزنش کردم و مقصر دانستن دیگران نه تنها باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید، بلکه شما را از بررسی درست و تصمیم گیری عاقلانه هم دور می کند. شنیدن یک خبر دانه امید در دلتان می کارد و بسیار خوشحالتان می کند. دیگران را در این شادی سهیم خواهید کرد.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
این روزها بیهوده پول خرج نکنید
برای انجام کاری با شما مشورت خواهند کرد، تاجایی که می توانید همکاری کنید و پیشنهادات تان را دریغ نکنید. این روزها بیهوده پول خرج نکنید، مطمئن باشید که پشمان نخواهید شد. برای هدفی که در ذهن دارید، حتما باید راهنمایی خبره و ضمنا اهل دل داشته باشید وگرنه طی طریقی که در سرتان است کار آسانی نخواهد بود.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
کمی به خودتان استراحت بدهید
به جایی می روید و در جمع دوستان از دیدن شخصی خوشحال می شوید. به چیزی دلبستگی دارید که حالتان را خوب می کند. موسیقی می تواند درمان بی قراریتان باشد. این اواخر شما دایم خسته اید. وقت آن رسیده تا کمی به خودتان استراحت بدهید. هم روحی و هم جسمی. پیشنهادی به شما می شود، کار خودتان را بکنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *