فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۲۶ آبان ۹۷ تا جمعه ۲ آذر ۹۷ ]

♈ فال pmc متولدین فروردین :
مراقب رفتارتان باشید
بحث و جدل با کسانی که به شما حسادت می ورزند و از منطق به دور هستند حاصلی جز خستگی و افسردگی برایتان ندارد. وسط یک بحث کاری اعصاب خودتان را از دست می دهید، به نفع شما نیست مراقب رفتارتان باشید. از مشورت با بزرگتر ها و افراد با تجربه گریزان نباشید ولی حق تصمیم گیری را برای خودتان نگه دارید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
برای روزهایتان برنامه ریزی داشته باشید
این که دائما فکر کنید که از مشورت بی نیاز هستید شما را به دردسر می اندازد. برای روزهایتان برنامه ریزی داشته باشید ولو اینکه کاری نشدنی به چشم تان بیاید. بی برنامگی شما را از مسیر رسیدن به آرزوهایتان دور می کند. مسائل کاری و احساسی خود را از هم جدا کنید و اشتباه گذشته را تکرار نکنید.

♊ فال pmc خردادی عزیز :
این روزها در مسائل اقتصادی خود محتاط تر عمل کنید
توقع نداشته باشید که همه مثل شما به زندگی نگاه کنند. اگر بیشتر به حرف شخصی با تجربه در اطرافتان گوش کنید، کمتر ضرر می کنید. آرزویی در دل دارید که به زودی به آن خواهید رسید. روزهای خوبی فراروی شماست. بهتر است این روزها در مسائل اقتصادی خود محتاط تر عمل کنید. فکری که در ذهن دارید فعلا با کسی مطرح نکنید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
بهتر است هرچه زودتر تدارک یک میهمانی را ببینید
یادتان باشد هر رفتی یک آمدی دارد. بهتر است هرچه زودتر تدارک یک میهمانی را ببینید. در مورد مسئله اتفاق افتاده اینکه دائم خود را مقصر بدانید و سرزنش بکنید دردی را دوا نمی کند. برای انجام کار مهمی نظر طرف مقابلتان هم بسیار مهم است، یک طرفه تصمیم نگیرید.

♌ فال هفته PMC دوست مرداد ماهی :
برای پیشرفت باید تلاش کرد
موقعیت مالی تان بهتر می شود. شروع یک کار جدید با درآمدی جزئی به شما امکان کشیدن یک نفس راحت را میدهد و خیالتان را از بابت مسایل اطراف راحت می کند. گوش به زنگ باشید تا از حرفی که به شما زده می شود، بهترین استفاده را برید. برای پیشرفت باید تلاش کرد، اما نه از راه های تکراری.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
خلاق باشید
خلاق باشید و از دیگران کمک بگیرید. با مسئله ای که پیش آمده سرسری برخورد نکنید و مطلب را جدی بگیرید. بعضی مسائل شوخی بردار نیست. برای انجام کاری که در ذهن دارید، بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. شما جسمی و روحی آماده انجام این کار نیستید. بیخود به خودتان فشار نیاورید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
هر حرفی را که می شنوید باور نکنید
از کسی که دائم در حال نقشه کشیدن است دوری کنید. او شما را هم بازی میدهد. شخصی در اطرافتان روزهای سختی را می گذراند. با او مدارا کنید و همراهش باشید تا بتواند دوباره خودش را پیدا کند. برداشتتان از اتفاقی که افتاده اشتباه است. زود قضاوت نکنید. هر حرفی را که می شنوید باور نکنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

قدر فرصت بدانید
امیدوار بودن از ویژگی های خوب شماست. زندگی را راحت می گیرید و به خاطر رسیدن به آرزوهای دراز و دور دست آن را به کام خود تلخ نمی کنید. این روزها کافی است حواستان را جمع و قدر فرصت ها را بدانید تا به موفقیت جالبی دست پیدا کنید. به سفری خواهید رفت و حال و هوایتان عوض می شود. قدر فرصت بدانید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
گرفتاری های جزئی را بی اهمیت نشمارید
شما می توانید با عزمی راسخ آینده را آنطور که می خواهید بسازید. گرفتاری های جزئی را بی اهمیت نشمارید. همین اندک ها هستند که تبدیل به مشکلات بزرگ می شوند. خوب حواستان را به اطراف جمع کنید. مشکلات و سوء تفاهمی که بین شما و طرف مقابلتان ایجاد شده را از بین ببرید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :

کار امروز را به فردا نیندازید
صدقه بدهید. بلایی از سرتان رفع خواهد شد. اگر هدفمند زندگی کنید، کلافگی این روزهایتان هم برطرف می شود. شما باید به درستی بدانید که از زندگی چه می خواهید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. کار امروز را به فردا نیندازید وگرنه کارتان گرهی میخورد که به این سادگی ها باز شدنی نیست. تنبلی را کنار بگذارید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

از تکرار اشتباهات گذشته دوری کنید
دور و برتان بسیار شلوغ است، آن را خلوت کنید. هر چه را که بیشتر از یکسال است استفاده نکرده اید، ببخشد تا جا برای چیزهایی با انرژی های خوب و تازه باز شود. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید، باید هوشیارانه بجنگید. حواستان باشد از تکرار اشتباهات گذشته دوری کنید. خودتان را به دردسر اضافه نیندازید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
زندگی را این همه سخت نگیرید
برای کسی که برای حرفتان احترام و ارزشی قائل نیست، خودتان را به آب و آتش نزنید. شخصی را با دلیل و منطق از زندگیتان بیرون کرده اید، راه بازگشت او را هم ببندید، تا مبادا پایتان بلغزد. شما بسیار حساس و احساساتی هستید. بهتر است زندگی را این همه سخت نگیرید تا به شما بیش از این سخت نگذرد.

مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۲۶ آبان ۹۷ تا جمعه ۲ آذر ۹۷ ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *