فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ تا جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ ]

فال pmc جدید این هفته ( از شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ تا جمعه ۲۳ شهریور ۹۷)

♈ فال pmc متولدین فروردین :
در رانندگی احتیاط کنید
شخصی که برایتان عزیز است، انجام کار مهمی را از شما خواسته، حواستان باشد خواسته اش را پشت گوش نیاندازید این یک امتحان است. مبلغی به دستتان خواهد رسید و گرهی کوچک از مشکلاتتان باز خواهد شد. برای انجام یک کار اداری به سازمانی مراجعه خواهید کرد. در رانندگی احتیاط کنید، حادثه ای در کمین تان نشسته.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:

از دوستی قدیمی سراغ بگیرید
شخصی با آمدنش به خانه تان با خود نور و شادی می آورد. تدارک یک میهمانی را خواهید دید. به کاری یا چیزی دلبستگی پیدا کرده اید و از سختی های رسیدن به آن هراس ندارید. اگر می خواهید موفق شوید پشتکارتان را زیاد کنید. راز دلتان را فقط با پدر و مادر و افراد با تجریه در میان بگذارید. از دوستی قدیمی سراغ بگیرید.
♊ فال pmc خردادی عزیز:

منت نگذارید و از دیگران بگذرید
انجام کاری که در آن بسیار با سلیقه و صاحب نظر هستید به شما سپرده خواهد شد. وابستگی شما به شخصی شما را به مسیری کاملا متفاوت می کشاند. در مورد مسئله ای اگر قبول کنید که نباید از دیگران انتظار داشته باشید، کمتر غافلگیر و ناراحت می شوید. شما کاری را برای دل خودتان انجام داده اید، منت نگذارید و از دیگران بگذرید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

علاج واقعه قبل از وقوع بکنید
علاج واقعه قبل از وقوع بکنید. بهتر است پشت تصمیمی که گرفته اید بایستید و به هر سوالی جواب درست و قانع کننده ای بدهید. شنیدن خبری احساساتتان را تحت تاثیر قرار می دهد.جواب نیت تان بله است.هفته شلوغ و پرسر و صدایی پیش رو دارید.برای پس گرفتن قرض تان بهتر است عجله نکنید.

♌ فال هفته PMC دوست مرداد ماهی :

پند بزرگترها را بپذیرید
راه تازه ای را امتحان کنید و به شخصی که دوستش دارید یاد بدهید که چگونه نوع تازه ای از دوست داشتن را تجربه کند. در خانواده دلخوری هایی برایتان بوجود آمده است، پند بزرگترها را بپذیرید و در همه امور انصاف را درنظر بگیرید. به زودی مشکل کاریتان حل می شود و وقت استراحت شما هم فرا می رسد.

فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

خودتان را برای کارهای مهم آماده کنید
به یک میهمانی دعوت خواهید شد، حواستان باشد هر شوخی را با هرکسی در این میهمانی انجام ندهید وگرنه احترامتان از بین می رود. خودتان را برای کارهای مهم آماده کنید زیرا مقدمات آن فراهم شده و فقط به درایت شما نیاز دارد. مشکل کاریتان بزودی حل می شود. از اندوه بیرون می آیید و به مرادتان می رسید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

در مورد پیشنهادی که به شما شده دوباره فکر بکنید
مراقب باشید حضور شخصی شما را از مسیر اصلی تان دور نکند. هرکسی یک ظرفیتی دارد اجازه ندهید بیش از این به شما فشار وارد شود. در مورد پیشنهادی که به شما شده دوباره فکر بکنید و نکات مثبت و منفی اش را بررسی کنید، نکته مهمی است که درنظر نگرفته اید. برای روبرویی با شخصی خودتان را آماده بکنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

به وظایف همسری تان متعهد باشید
این روزها از دست کسی در رنج و عذاب هستید. زندگی منزلگاه صد دام و حادثه است. اعصاب و انرژی تان را حفظ کنید. خبری که منتظرش هستید این هفته خواهید شنید. یک خرید کوچک خوشحالتان می کند و ضمنا خاطره خوبی را به یادتان می آورد. به وظایف همسری تان متعهد باشید و با جان و دل در کنار خانواده تان باشید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

در محیط خانواده از عصبانیت و پرخاشگری بپرهیزید
نادیده گرفتن مسایل کوچک می تواند مشکلات مهمی برایتان ایجاد کند. در محیط کاری حواستان را جمع کنید و به جزئیات توجه کنید. می توانید با تیزبینی و درایت کافی از وقوع یک ضرر جلوگیری کنید. برای گرفتن یک وام اقدام خواهید کرد. در محیط خانواده تا جایی که می شود از عصبانیت و پرخاشگری بپرهیزید.

فال PMC جدید متولدین دى :

نگرانی را از خود دور کنید
قراری را فراموش خواهید کرد که برایتان مشکل آفرین خواهد شد. خریدی قسطی انجام می دهید و کارتان راه خواهد افتاد. یک تصویر شما را یاد خاطراتی در گذشته های دور خواهد انداخت و تا مدتها فکرتان درگیر آن خواهد شد. برای انجام یک کار مهم به اداره ای مراجعه خواهید کرد. کارها همانطور که می خواهید پیش خواهد رفت. نگرانی را از خود دور کنید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

به دنبال هدفتان باشید و اشتباه نکنید
نوزادی پا به خانواده تان خواهد گذاشت. که با خودش برکت فراوان به همراه می آورد. خوابهایتان را برای دیگران تعریف نکنید. این روزها نگران وقوع اتفاقی هستید. بنا نیست به محض آنکه با یک مشکل حتی ساده و پیش پا افتاده مواجه می شوید، دست و پای خود را گم کنید و به چه کنم چه کنم بیفتید. به دنبال هدفتان باشید و اشتباه نکنید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :

با گامهایی محکم و استوار به راه خود ادامه دهید
در کاری که شروع کرده اید یا سرمایه گذاری ای که کرده اید گرهی افتاده، بهتر است بدون اینکه ضعفی از خود نشان دهید با گامهایی محکم و استوار، طبق تصمیمی که از قبل گرفته اید به راه خود ادامه دهید. شکست نیز سرآغاز و مقدمه پیروزی های بعدیتان است. خیالیتان آسوده، این سختی و مشکل می تواند ختم به شیرینی در آبنده باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *