فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۱۲ آبان ۹۷ تا جمعه ۱۸ آبان ۹۷ ]

♈ فال pmc متولدین فروردین :
اندکی صبر پیشه کنید تا نتیجه بگیرید
در مورد نیتتان شما بهترین و بیشترین تلاش خود را کرده اید. اندکی صبر پیشه کنید تا نتیجه بگیرید. نباید از قضا و قدر نالید. زندگی و روزگار همیشه بر وفق مراد ما نیست. در یک سرمایه گذاری اقتصادی بهتر است با تامل و دقت بیشتری وارد شوید. در حال حاضر بهتر است با کسی شریک نشوید. برای خودتان دردسر درست نکنید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
چند روزی به مسافرت بروید
فردی با دخالت در تصمیم هایتان موجبات دلخوری را ایجاد می کند بهتر است به خودتان مسلط باشید، قصدی ندارد. نقل مکان و تغییر شغل فعلا به نفعتان نیست. اگر می توانید چند روزی به مسافرت بروید تا حال و هوای این روزهایتان عوض شود. در دوره فشار های مالی قرار دارید، با اندکی تدبیر مشکلات حل خواهد شد.

♊ فال pmc خردادی عزیز :
به تصمیمتان ایمان داشته باشید
بهتر است فعلا وارد هیچ رابطه احساسی نشوید زیرا شما آمادگی لازم را ندارید. درهای قلبتان را فقط به روی عشق به خودتان باز کنید. در مورد نیتی که در دل دارید پیروزی در چند قدمی شماست ، حالا زمان خسته شدن و پا پس کشیدن نیست. به تصمیمتان ایمان داشته باشید و به حرف دیگران گوش ندهید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
برای طرف مقابلتان توجه و احترام قائل شوید
درمورد رابطه احسای تان یادتان باشد که رابطه باید دو طرفه باشد، برای طرف مقابلتان توجه و احترام قائل شوید تا او نیز برایتان توجه و احترام قائل شود. شخصی با راهنمایی های دلسوزانه خود فکر می کند دارد به شما کمک می کند اما متاسفانه نتیجه عکس آن را نشان می دهد.

♌ فال هفته PMC دوست مرداد ماهی :
یکدندگی و لجبازی را کنار بگذارید
شما نیاز به دلسوزی دیگران ندارید حواستان به تصمیماتتان باشد. وقت آن رسیده یکدندگی و لجبازی را کنار بگذارید. بهتر است به نصیحت شخصی که شما را بسیار دوست دارد گوش کنید. در مورد نیتی که در سر دارید پایتان را به اندازه گلیم تان دراز کنید تا به شما توهین نشود. پیشنهاد کاری که به شما شده است خوب است.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

در خانه آرامش ایجاد کنید
از دیدن ظواهر زندگی دیگران افسوس نخورید، شما نمی دانید در خانه شان چه می گذرد. دلیل مشکلات اخیر شما تشویش و نگرانی های بیش از حد این روزهایتان است، سعی کنید در خانه آرامش ایجاد کنید زیرا اضطرابتان به دیگر مشکلاتتان می افزاید. مهر کسی را در دل دارید که فعلا وصال میسر نیست.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
واقع گرا باشید
باید با صبر و حوصله به انتظار فراهم شدن شرایط مناسب بنشینید. از خیال پردازی دست بکشید و واقع گرا باشید. روزهای آفتابی در راه است و شما یکی یکی به مقاصد خود می رسید. احترام به بزرگترها و مشورت با نها به زندگیتان برکت می دهد. در روابط دوستانه اخیرتان کمی تجدید نظر کنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
به وقت عصبانیت هیچ نگویید
به هر کسی اجازه ندهید از حریمتان عبور کند. شخصی با شیرینی به دیدارتان می آید. از نزدیک شدن به فردی صادق نترسید. اتفاقات خوبی در راه است. در عصبانیت تصمیم نگیرید. شما بارها از این سوراخ گزیده شده اید. به وقت عصبانیت هیچ نگویید، بعدا فرصت جواب دادن خواهید داشت.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
با کودک درونتان ارتباط برقرار کنید
در مورد مسئله پیش آمده بهتر است خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید. این تصمیم فقط به شما مربوط است و دیگران نمی توانند راه درست را پیش پایتان بگذارند. دنبال جواب سوالتان در جای درست بگردید وگرنه فقط وقتتان را تلف می کنید. با کودک درونتان ارتباط برقرار کنید، مدتهاست که او را فراموش کرده اید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
از چیزهای حتی کوچک لذت ببرید
شما هم حق شادی و خوشگذرانی دارید. از چیزهای حتی کوچک لذت ببرید. این روزها در برقراری ارتباطات فردی و اجتماعی چندان موفق تبوده اید. برای ادامه تحصیل می توانید به مدارج بالاتری برسید. به دنبال عشق گمشده خود هستید. چشمهایتان را باز کنید. او از شما دور نیست. کافیست جواب سلامش را بدهید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
مراقب سلامتیتان باشید
در جمعی در انتخاب کلمات خود بیشتر دقت کنید. مراقب سلامتیتان باشید و به ورزش اهمیت بدهید. به شخص دراطرافتان بهتر است تا جایی محبت کنید که قدرش را می داند، وگرنه محبتتان را به حساب وظیفه تان میگذارد. در مورد نیتتان شاید لازم باشد همه چیز را از صفر شروع کنید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
اتفاق خوبی در راه است
قوی باشید. این بار همه چیز سریعتر پیش خواهد رفت. انتخاب درستی که در گذشته کرده اید، این روزها جواب داده و خوشحال و راضیتان می کند. برای رسیدن به جایی تنها تلاش شما کافی نیست، از کسی که بسیار یه شما نزدیک است، کمک و همراهی بخواهید. تدارک یک مهمانی را ببینید. اتفاق خوبی در راه است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *