فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۱۰ شهریور ۹۷ تا جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ ]

فال pmc جدید این هفته [ از شنبه ۱۰ شهریور ۹۷ تا جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ ]

♈ فال pmc متولدین فروردین :

برای قولی که داده اید برنامه ریزی کنید
در مورد مسائل عاطفی بایستی مسئولیت پذیر و متعهد باشید. در برخورد با شخصی که به تازگی با او آشنا شده اید بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید تا او را بهتر بشناسید. رفتن به یک سفر قرار است خستگی از تنتان ببرد اما خسته تر از قبل باز خواهید گشت. برای قولی که داده اید بهتر است برنامه ریزی کنید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:

بزودی پیغامی دریافت می کنید
در مورد مشکلی که در محل کار پیش آمده بهتر است از زاویه ی دیگری به مسئله بنگرید تا بتوانید راه حلی پیدا کنید. مدتیست برای شنیدن خبری خوش لحظه شماری می کنید، یقین داشته باشید بزودی پیغامی دریافت می کنید که باعث حیرت و شگفت زدگی شما می شود، فقط این را از یاد نبرید که لزومی ندارد همگان از این موضوع باخبر شوند.

♊ فال pmc خردادی عزیز :

راه و سفری دور پیش رویتان است
در مورد به راه انداختن کار تازه فکر می کنید، پیرو دلتان نباشید و جوانب را با احتیاط و دقت بررسی کنید وگرنه براحتی دار و ندارتان را به باد می دهید. راه و سفری دور پیش رویتان است. دیگران را تهدید به کاری که از پسش برنمی آیید نکنید. شخصی از شما عذر خواهی کرده یا می کند با خودتان کنار آمده و او را ببخشید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

برای آموختن هیچ وقت دیر نیست
شخصیت شما آرام و صلح جوست. پشتکار بالایی دارید و به آموختن مطالب جدید علاقمند هستید. برای آموختن هیچ وقت دیر نیست، به حرف دیگران اهمیتی ندهید. هر قصه ای که دیگران تعریف می کنند باور نکنید. شخصی به شما وعده ای داده تا پای قرارداد ننشسته و قرارداد را امضا نکرده روی حرف هایش حسابی باز نکنید.

♌ فال هفته PMC دوست مرداد ماهی :

هدفمند و با انگیزه زندگی کنید
در مورد مسئله ای کاری ممکن است برای مدتی مجبور به انجام کاری بشوید که هیچ علاقه ای به آن ندارید بهتر است با خودتان نجنگید. این بحران موقتی است و می گذرد. هدفمند و با انگیزه زندگی کنید. شما دوست ندارید در موردتان پیش داوری بکنند. بیش از اندازه و بیهوده نگران مسائل آینده اید. خودخوری بی دلیل نکنید.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

با خودتان مهربان تر باشید
گذشتن از سختی های پیش رویتان سختتر از آنچه تا کنون پشت سر گذاشته اید نخواهد بود. با خودتان مهربان تر باشید. شما از یک امتحان سربلند بیرون خواهید آمد. درمورد مشاجره عاطفی پیش آمده بهتر است مسائل را از زوایای دیگر نگاه کنید تا بتوانید هم بتوانید او را بهتر درک کنید و هم خودتان از رابطه تان لذت بیشتری ببرید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

سادگی را کنار بگذارید
سادگی را کنار بگذارید و اجازه ندهید از شما سوء استفاده بکنند. اگر فکر می کنید با این کار عزیزتر می شوید سخت در اشتباهید، فقط باعث می شوید به شما بخندند. موسیقی را به زندگیتان بیاورید، موسیقی که شما را شاد و خوشحال بکند نه اینکه شما را بگریاند. وقت آن رسیده که به خودتان بیایید و برای روزگارتان کاری انجام بدهید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

حواستان به خانواده تان باشد
به جایی دعوت شده اید که دلتان می خواهد بروید، بهتر است از رفتن صرفنظر نکنید. بی بهانه هدیه ای برای عزیزی بخرید که این اواخر سخت با او تندی کرده اید. منتظر شنیدن خبری هستید، تا آخر این هفته جواب را خواهید گرفت. یادتان باشد بزرگرترین سرمایه ای که در زندگی دارید خانواده تان است. حواستان به آن ها باشد.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

مراقب کلامتان بیشتر باشید
در جریان وقوع اتفاقی بحثی پیش خواهد آمد. شما خودتان هم نمی دانید چرا و به چه دلیل ناگهان از کوره در رفته و چیزی که نباید، به زبان می آورید. گرچه این اواخر فشار های اطراف بر اعصابتان زیاد بوده، اما بهتر است خوددار بوده و مراقب کلامتان بیشتر باشید. با تمام وجود تلاش کنید تا از شر عادت های بد خلاص شوید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :

هرچه زودتر کاری اداری انجام دهید
اختلاف یکماهه مداوم با کسی که دوستش دارید با پا درمیانی بزرگترها حل خواهد شد. معامله ی مالی که سود هنگفتی نصیبتان می کند به شما پیشنهاد شده، تا مرحله نوشتن قرارداد هم پیش می روید اما به امضای طرفین نمی رسد. در مورد یک مسئله بسیار مهم یا یک جابجایی باید هرچه زودتر کاری اداری انجام دهید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

هزینه های اضافی که دست و پایتان را بسته از خود باز کنید
حرفی را می زنید که به محض گفتنش پشیمان می شوید. دست از سرزنش خود بردارید. شما باورتان نمی شود. اما با گفتن این حرف به شنونده کمک کرده اید. شرایط مالی بر وفق مرادتان نیست و دلنگرانی های مالی کلافه تان کرده. به جای پیچیدن به خودتان، هزینه های اضافی که دست و پایتان را بسته از خود باز کنید تا بتوانید نفسی بکشید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :

مقدمات یک سفر برایتان فراهم می شود
در روابط عاطفیتان بهتر است درست از شک بردارید و واقع بین باشید، وگرنه با این روش رابطه تان برای مدت طولانی دوام نمی آورد. حضور شخصی در اطرافتان خاطرتان را آشفته کرده، جای نگرانی نیست. اتفاقی نیفتاده. مطمئن باشید افسردگی نه مسری است و نه ویروس دارد که افراد را مبتلا کند. مقدمات یک سفر برایتان فراهم می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *